Druk offsetowy Warszawa Drukarnia Printing House

Pudełka z Nadrukiem

Pudełko z Nadrukiem unikalny sposób reklamy

Twoje pudełko świadczy o Twojej firmie

Znacie to? Zamawiacie coś z Internetu i dostajecie przesyłkę w szarym, nieoznakowanym pudełku. Pudełka z nadrukiem, to wcale nie tak duży wydatek, jak się wydaje, a mogą przynieść wiele korzyści. Zewnętrzny nadruk jest idealnym miejscem na promowanie swojej marki w świecie, a wewnętrzny, to fajny sposób zabawy z klientem, by ten na dłużej zapamiętał sklep. Przykład? Proszę bardzo, sklep zabawkarski, który na wewnętrznej stronie pudełka nadrukowuje rymowankę, grę albo bajkę z logiem sklepu. Chcesz się rozwijać? Zdaj się na ekspertów i pozwól pomalować pudełko.

Bądź przebojowy

Daj się zapamiętać swoim klientom w unikalny sposób, wyjdź przed szereg i pokaż, że Twoja firma jest lepsza od konkurencji. Pudełka z nadrukiem udowodnią, że bardziej się starszasz, jesteś kreatywny, otwarty i dbasz o komfort swoich odbiorców.

Relizacja

Jeśli jesteś zainteresowany kosztem takich pudełek, odezwij się do nas. Do każdego zamówienie podchodzimy indywidualnie, nie ma u nas podejścia ‘’kolejny klient’’. Każde zamówienie  traktowane jest priorytetowo, ponieważ drukujemy dla Ciebie.

Chcesz uzyskać ofertę lub potrzebujesz pomocy?
Zadzwoń pod numer +48 22 499 50 04

Zapraszamy również na nasz Facebook

Sprawdź również inne usługi

Druk cyfrowy

Druk ploterowy

Sitodruk

Introligatornia