Naklejka dla Ciebie – Druk

 In Wpisy Blogowe

Naklejka jako forma reklamy jest bardzo popularna na Zachodzie, u nas raczej kojarzy się z czymś dla dzieci, dlatego stworzyliśmy ten post, by pokazać 5 sposobów na wykorzystanie jej w reklamie własnej.

Zanim przejdziemy dalej pamiętajcie, że jeśli potrzebujecie wydrukować dużą ilość naklejek, skontaktujcie się z nami. Nasza Drukarnia Wielkoformatowa Printing House oferuje w przystępnej cenie szeroką gamę usług poligraficznych. Zapraszamy do kontaktu, a teraz wracamy do artykułu. 

Druk Naklejek
Druk Naklejek Warszawa

Pierwszy sposób idealnie nadaje się dla wszystkich firm, które udostępniają swoje wifi klientom. Przykładowo, w kawiarni przy zamówieniu dajcie klientowi małą naklejkę z hasłem do wifi i Waszą reklamą. Na pewno ją zachowa, bo kto nie lubi darmowego wifi.

Druga możliwość na wykorzystanie naklejek, to oferty sezonowe. Jeśli Wasza firma zmienia ofertę lub też proponuje różne zniżki zależne od sezonu, to na wydrukowanym już menu lub ofercie można nakleić naklejkę z nową ceną czy też informacją o promocji. 

Trzecim pomysłem jest używanie naklejek na paczkach lub torbach wysyłkowych. Stosuje się naklejkę jak starodawną pieczęć pocztową z  logiem firmy oraz kontaktem. Jest to bardzo elegancki sposób na swój marketing.

Następnie możemy stworzyć nalepki na szyby samochodowe. To tani i dobry sposób promowania firmy u klientów. Oferując za darmo zabawną lub też potrzebną informację na nalepce można również dodać logo i kontakt do swojej firmy.

Ostatnią propozycją jest brandowanie rzeczy, które chcemy dać klientom jako gratis. Przykładowo, jeśli kupimy na rozpoczęcie roku masę zeszytów, które chcemy rozdać jako formę reklamy warto na nich nakleić swoją nalepkę. Jest to tańszy sposób brandowania przedmiotów reklamowych niż zamówienie ich z logiem i kontaktem firmy.

I to tyle, 5 krótkich sposób na reklamowanie swojej firmy w tani sposób przy użyciu naklejek. Mam nadzieję, że nasze pomysły staną się Waszą inspiracją w tworzeniu pomysłu na reklamowanie swoich usług, marki czy firmy. Zapraszamy za dwa tygodnie.

Recent Posts