Pięć pomysłów na wizytówki

 In Wpisy Blogowe

Wizytówki są jednym z najważniejszych elementów identyfikacji wizualnej każdej firmy. Są nie tylko sposobem na przekazanie kontaktowych danych, ale także pozwalają na wykreowanie wizerunku i stylu firmy. Oto pięć pomysłów na wizytówki, które wyróżnią Twoją firmę spośród konkurencji.

Zdjęcie Wizytówki
Zamów Wizytówkę
  1. Niebanalne kształty

Standardowe wizytówki w kształcie prostokąta są już passe. Dlaczego nie postawić na wizytówki o oryginalnym kształcie? Można zdecydować się na wizytówki w kształcie logo firmy, kwadratu, koła czy trójkąta. Oryginalny kształt wizytówki przyciągnie uwagę i z pewnością zostanie zapamiętany.

  1. Wykorzystanie grafiki

Dobrze dobrana grafika na wizytówce przyciągnie uwagę klientów i wyróżni firmę spośród innych. Można postawić na minimalistyczne wzory, rysunki czy zdjęcia. Grafika powinna być spójna z wizerunkiem firmy i pasować do branży, w której działa.

  1. Niekonwencjonalne materiały

Nie tylko papier może stanowić bazę dla wizytówek. Można zdecydować się na wizytówki z metalu, plexi czy korka. Takie materiały dodają wizytówce nowoczesnego i eleganckiego charakteru.

  1. Grubość i faktura papieru

Grubszy papier i ciekawa faktura to sposób na wyróżnienie wizytówki. Można zdecydować się na papier z fakturą lnu, z brokatem czy z wypukłym logotypem. Wizytówka z takiego papieru będzie wyjątkowa w dotyku i zapadnie w pamięć odbiorcy.

  1. Personalizacja

Dodanie elementu personalizacji do wizytówki sprawi, że zostanie ona zapamiętana. Można zdecydować się na wizytówki z imieniem i nazwiskiem pracownika, numerem telefonu czy adresem e-mail. Personalizacja wizytówki pozwala na budowanie relacji z klientem i sprawia, że firma wydaje się bardziej przyjazna i bliska.

Wybór odpowiedniego projektu wizytówki zależy od branży i stylu firmy. Ważne, żeby wyróżnić się sp ośród konkurencji i zapaść w pamięć odbiorcy. Zachęcamy do skorzystania z usług naszej drukarni, gdzie pomożemy stworzyć wizytówki idealnie dopasowane do potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Zapraszamy również na naszą stronę na facebooku.

Recent Posts