Plakat – 5 sposobów na …

 In Wpisy Blogowe

Plakat to bardzo dobre narzędzie do reklamy czy też promocji, ale może również być wykorzystany jako forma motywacji oraz pomocy w życiu. W tym artykule przedstawimy  pięć sposobów na wykorzystanie plakatu w życiu codziennym, które mogą Wam się przydać.

Reklama Druk Plakatów
Jak stworzyć dobry plakat

Pamiętajcie również o tym, że jeśli macie jakiś pomysł na plakat i chcecie go zrealizować nasza pracownia drukarska jest w stanie go wykonać. Printing House to drukarnia wielkoformatowa dla Ciebie. Zapraszamy do kontaktu.

Pierwszy pomysł, to fajny plan lekcji dla Waszego dziecka. Bez problemu można zaprojektować i wykonać taki pomysł, wystarczy wybrać temat przewodni, który chcecie wykorzystać w projektowaniu.  Oczywiście nie mówimy tutaj o prostym wklejeniu planu lekcji na plakat, ale włączeniu go do tego motywu w całości. Przykładowo, jeżeli dziecko lubi Krainę Mrozy nic nie szkodzi na przeszkodzie, by pokazać Elzę rysującą rozkład zajęć w szkole na śniegu. Umieszczenie takiego plakatu na ścianie nie tylko pozwoli wszystkim mieć łatwy dostęp do planu zajęć, ale będzie jeszcze bardzo udanym dodatkiem do pokoju dziecka.

Kolejnym pomysłem może być wykorzystanie plakatów jako formy motywacyjnej. Jeśli oglądaliście kiedyś “Jak poznałem waszą matkę” to z pewnością pamiętacie, że jeden z bohaterów miał całą ścianę zapełnioną takimi plakatami. I oczywiście jest to dowcip, ale bardzo udany. Wyobraźcie sobie ścianę pełną memowych plakatów, na których są teksty typu: “dasz radę”, “nie poddawaj się”, “jesteś wielki”. Czy taka ściana nie rozbawi i zmotywuje was?

Mój ulubiony rodzaj plakatu do zastosowania w domu, to plakat, który zmusza mnie do poczucia winy. W moim przypadku jest to plakat z informacją o kaloriach. Mam dwa duże plakaty w domu na jednym jest pepsi obok góra cukru i informacja ile to jest kalori, a drugi to czekolada i czaszka. Jest to bardzo łatwe przypomnienie czego nie powinienem jeść i pić. 

Czwarty pomysł. to plakat z informacjami potrzebnymi w pracy. Wszelkiego rodzaju wzory, zasady działania, obowiązki można wrzucić na nim umieścić i po prostu mieć na ścianie wielką ściąge, która pomoże w pracy. Wiem, wszystko to można mieć zapisane w komputerze, notatniku lub też w głowie, ale plakat to też forma zdobienia miejsca pracy. 

Ostatnim pomysłem, to różnego rodzaju gry i zagadki. Przykładowo, jeśli macie jakiegoś rodzaju poczekalnie, recepcje itp, możecie w nich umieścić plakat  z łamigłówkami typu ‘’czy jesteś w stanie znaleźć ten przedmiot na tym plakacie’’, można w ten sposób uprzyjemnić klientom czekanie. A jako firma musicie pamiętać, że nikt nie lubi czekać więc lepiej zająć czymś tych, którzy muszą, by im czas upływał przyjemnie. 

I to wszystko na dzisiaj, jeśli materiał Wam się podobał zostawcie komentarz. Zapraszamy do korzystania z naszych usług drukarskich.

Recent Posts