5 Ciekawych pomysłów na prezent z Drukarni

 In Wpisy Blogowe

Jako że grudzień już  prawie się zaczyna, nasza drukarnia przygotowała 5 ciekawych pomysłów na prezent prosto z drukarni ;).

Pierwszy pomysł, który można łatwo i dosyć przyjemnie wykonać, to album na zdjęcia. I nie mówimy tutaj o takim, który możecie kupić w sklepie, ale o własnym projekcie i wyglądzie. Przykładowo: możecie zrobić album tematyczny dla swoich rodziców z ich ślubu, wakacji, albo dzieciństwa. 

Taki prezent na bank będzie milszy, niż kupiony w sklepie. By taki prezent zrobić musicie najpierw go zaprojektować, a następnie do nas dostarczyć projekt. My go poprawimy, zaproponujemy sposób wykonania, a Wy dostaniecie unikalny prezent na gwiazdkę.

Drugim pomysłem prezentowym jest kalendarz osobisty lub ścienny. W takim kalendarzu możecie umieścić masę informacji rodzinnych typu: urodziny, rocznice, imprezy rodzinne, albo też informacje osobiste typu: “w tym dniu się poznaliśmy byłaś ubrana ….”. Jest to bardzo osobisty prezent, który na bank nie przejdzie bez echa.

Trzeci prezent jaki możecie dać, to materiał z nadrukiem. Nasza pracownia drukarska może zadrukować na zamówienie koszulki, spodnie, skarpetki, ręczniki z Waszym pomysłem. Jest to prezent prosty, ale przyjemny i może być zabawny. Koszulka z napisem “Moja druga leniwa połówka” może rozbawić lub też skłócić, ale to już ustalcie między sobą ;).

Kolejny pomysł jest dosyć prosty i ściągnięty z telewizji. Proponujemy go tylko dlatego, że czasami nie wiemy co dać drugiej osobie. Mowa tutaj o kuponach z Waszym czasem. Może to być kupon “Zabiorę cię do kina kiedy będziesz chciała “ lub też “Kolacja we dwoje” itp. Jest to prosty prezent, ale oferujący na pewno sprawi  radość osobie obdarowanej.

Ostatnim  prostym pomysłem na prezent świąteczny w drukarni są kartki świąteczne. Nie mówimy tutaj o małych karteczkach, tylko o formacje A4 lub większym. Jest to prezent, który na bank zaskoczy rodzinę i znajomych, kiedy zostanie dostarczony i będzie  tematem do rozmowy przy wigilii. Znacie kogoś, kto dostał wielką kartkę świąteczną ?

I to by było na tyle. Pięć prosty pomysł na prezent z drukarni. Pamiętajcie, że wszystkie te rzeczy można zamówić w naszej drukarni Printing House, zapraszamy do kontaktu

Recent Posts