Tworzenie Wizytówek – Drukarnia Wielkoformatowa

 In Wpisy Blogowe

Kolejny artykuł na naszej stronie zajmie się tematem tworzenia wizytówek. Odpowiemy na pytanie dlaczego, mimo że jesteśmy w XXI wieku, są one ciągle ważnym elementem kontaktów biznesowych. Zaczynamy.

Wizytówki powstały dosyć dawno i zawsze były używane jako forma szybkiego i niezobowiązującego przekazania informacji kontaktowych. I prawda jest taka, że rozdawanie wizytówek na różnego rodzaju targach jest ciągle bardzo popularne, ba,są osoby, które kolekcjonują je jako hobby.

Porozmawiajmy, dlaczego obecnie warto ciągle ich używać i nie zastępować  formą elektroniczną. Ze strony marketingowej warto używać obu rozwiązań, tylko dostosować je do swoich potrzeb. Są klienci, którzy wolą dostać wizytówkę, a są którzy tego nie lubią. Posiadanie obu napewno pomoże.

 Dobrze wykonana wizytówka z odpowiedniego materiały, z dobrym projektem rzadko kiedy będzie uznana za błąd. Wizytówki, tak jak plakaty, mogą być małymi dziełami sztuki. 

Innym powodem, dla którego warto je rozdawać, to fakt, że ludzie lubią dotyk papieru. A wysokiej jakość papier może podnieś prestiż Waszej firmy w oczach nowego klienta lub też być powodem, dla którego Wasza wizytówka, w gąszczu wielu innych, zostanie zachowana. 

Jeśli chcecie, by Wasze wizytówki naprawdę  pomogły, warto mieć kilka projektów z różnego rodzaju materiałów. Osoba, która Wam mówi, że jest świadoma ekologicznie, lepiej zareaguje na wizytówkę na papierze odnawialnym, można nawet użyć tej wizytówki, by rozpocząć rozmowę z nią. Klient, który jednak nie ma czasu na zbędne gadanie, może być zadowolony, gdy dostanie prosty kartonik z wysokiej jakości papier z numerem telefonu czy też mailem. Nigdy więc nie zamawiajcie tylko jednego rodzaju wizytówek, chyba że Wam nie zależy. 

Wizytówki mogą też służyć jako forma promocji, po jednej stronie dane firmy, a po drugiej miejsce na pieczątki, za które będzie można uzyskać jakieś dodatkowe usługi, czy też rzeczy u Was. Tak naprawdę wiele zależy od Waszej kreatywności.

WIzytówka nie sprawi, że z automatu zyskacie nowych klientów, ale jest skutecznym narzędziem, które połączone z dobrą koncepcją marketingową może być tym, co przechyli szalę na Waszą korzyść. 

To by było na tyle, mamy nadzieję, że artykuł Wam się podobał. Pamiętajcie, Printing House to drukarnia wielkoformatowa, która obsługuje klientów z Warszawy i okolic. Niezależnie czy potrzebujecie drukować plakaty, ulotki, kartki z życzeniami itp., jesteśmy w stanie Wam pomóc. Zapraszamy do kontaktu.

Recent Posts