Drewno jako materiał do zadrukowania.

 In Wpisy Blogowe

Ostatnio przysłaliście do nas wiele pytań związanych z drukiem na drewnie, a czy wykonujemy, a ile trwa realizacja takiego zlecenia i kiedy w ogóle wybierać druk na drewnie itp.

Z tego powodu dzisiaj poświęcimy trochę czasu, aby nieco opowiedzieć w jakich sytuacjach sprawdzi się druk na drewnie.

Ale zanim to zrobimy, zapraszamy do skorzystania  z bogatej oferty naszej drukarnii cyfrowej i wielkoformatowej Printing House. Wykonujemy druk na drewnie wykorzystując najnowocześniejszą technologię i gwarantując najwyższą jakość i przystępne ceny. Można u nas zamówić w hurcie i w detalu każdy rodzaj druku i na każdym materiale. Efekty są imponujące, a czas oczekiwania dosyć krótki. Zapraszamy.

Drukarnia Wielkoformatowa Printing House

A tymczasem wracamy do tematu jakim jest druk na drewnie. Drewno jest wdzięczną powierzchnią do zadrukowania i chętnie wykorzystywaną w różnych celach przez klientów indywidualnych, ale i firmy. Tak jak już powyżej wspominaliśmy, nasza drukarnia wykonuje druk na drewnie i oferuje niezliczone pomysły na jego mądre i  funkcjonalne wykorzystanie. Printing House oferuje zadrukowanie dowolnej powierzchni drewnianej począwszy od sklejk, mdf, hdf, płyt OSB, po niektóre płyty laminowane.

Druk na drewnie jest trwały, odporny na zarysowania, nie ściera się, nie kruszy, nie łuszczy i nie pęka. Zadrukowane drewno jest łatwe w pielęgnacji, można je przecierać wilgotną ściereczką, woskować, olejować czu lakierować. Zachowuje żywe kolory i swoją stateczność. Nie poddaje się działaniom temperatur i wilgoci,

Druk na drewnie to kreatywny sposób na reklamę, upiększenie przedmiotów codziennego użytku, stworzenie oryginalnego prezentu czy pamiątki na lata, a także wporwadzenie nieco koloru w życie biurowe czy elementy radosne na zabawkach. Druk na drewnie to kopalnia pomysłów do wykorzystania przez każdego. 

Druk na drewnie sprawdzi się w meblarstwie, w reklamie i w różnych branżach, choćby w zabawkarskiej, w branży zajmującej się tworzeniem gadżetów , w  architekturze wnętrz czy nawet w tworzeniu biżuterii .

Przykładem druku na drewnie są ekspozytory reklamowe, klocki drewniane z nadrukiem, puzzle z nadrukiem, meble dziecięce z nadrukiem, blaty biurowe z nadrukiem logo firmy itd

W Printing House czas realizacji zamówienia ustalany indywidualnie, tak jak i cenę, bo są to czynniki zależne od choćby wielkości projektu i użytych materiałów.

W naszej pracowni drukarskiej  kładziemy akcent na solidność i możliwie najkrótszy termin wykonania. A nadmieniamy, że oprócz druku na drewnie oferujemy druk ulotek, druk banerów, druk plakatów, pudełka z nadrukiem oraz wiele innych rzeczy. Z ofertą naszej drukarnii można zapoznać się na stronie www lub bezpośredni kontakt.

  Na dzisiaj to tyle. Mam nadzieję, że znajdziecie w naszym tekście odpowiedzi, których szukacie. Jesli jednak macie jeszcze jakiekolwiek pytania, to skontaktujcie się z nami, a doradzimy najlepsze rozwiązania.

Recent Posts